Obsah

Hlášení - úterý 26. března 2024

Typ: ostatní
Hlášení - úterý 26. března 2024 Prodej ovocných dřevin
Rosnička
Informace prodejny COOP

1. Firma Kohaplant, prodejce ovocných dřevin, uskuteční prodej ovocných stromků různých druhů a odrůd vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Prodávat se budou meruňky, jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně srdcovky, rybíz, angrešt, růže, ringle, borůvky, ostružiny, kiwi, vinná réva, lísky, moruše, vlašský ořech, nektarinky. Vše osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování, kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem zabraňujícím proti vysychání. Zájemci si mohou uvedené zboží zakoupit za jednotnou cenu 215 Kč, firma dále nabízí speciální zakořeňovací hnojivo za 50 Kč. Prodej se uskuteční ve středu 27. března od 12 hodin u hasičské zbrojnice.

2. Pojízdná prodejna Rosnička oznamuje občanům, že do naší obce přijede se svojí prodejnou ve středu 27. března ve 13:15 hodin na obvyklé místo a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny. 

3. Oznamujeme občanům, že prodejna COOP bude v pátek 29. března otevřena do 10 hodin, v sobotu 30. března bude zavřeno. 


Vytvořeno: 26. 3. 2024
Poslední aktualizace: 27. 3. 2024 7:25
Autor: Hana Vykopalová