Obsah

Hlášení - středa 24. srpna 2022

Typ: ostatní
Hlášení - středa 24. srpna 2022 Přerušení dodávky elektřiny
Prodej kuřic
Jednorázový příspěvek na dítě
Pozvánka na rozloučení s prázdninami a letní kino
  1. Upozorňujeme občany, že ve čtvrtek 25. srpna bude v naší obci přerušena dodávky elektřiny, a to od 7:30 do 19 hodin. Odstávka se netýká Mariánského údolí.
  2. Kiosek na hřišti bude zítra v provozu, jakmile bude dodávka elektřiny obnovena.
  3. Drůbežárna Prace bude ve středu 24. srpna v 15:15 hodin u hasičské zbrojnice prodávat roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky-cena 15 Kč/ks.
  4. Na Obecním úřadě Ústí přes Czech POINT si mohou rodiče, kteří neberou přídavky na děti a splňují podmínky nároku na jednorázový příspěvek na dítě, podat žádost o tuto sociální dávku. Je nutné mít s sebou občanský průkaz, identifikační údaje dětí a číslo účtu.
  5. Kulturní komise společně se Základní a mateřskou školou zve všechny děti, rodiče i prarodiče na rozloučení s prázdninami, které se koná v sobotu 27. srpna od 16 hodin na výletišti v Ústí. Můžete se těšit na stezku plnou zábavných úkolů, plavbu lodí, sladkou odměnu a bohaté občerstvení. Ve 20 hodin Vás zveme na letní kino – filmovou pohádku Tajemství staré bambitky 2. Vstup je volný.

Vytvořeno: 24. 8. 2022
Poslední aktualizace: 24. 8. 2022 8:40
Autor: Hana Vykopalová