Ústí - Zjednodušená verze stránek

Hlášení rozhlasem - Hlášení - pondělí 4. března 2024

Hlášení - pondělí 4. března 2024

Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce
Oslava 10. výročí provozování hospůdky a Mezinárodního dne žen
Divadelní soubor VENTYL - Ať žije Bouchon
Zájezd do divadla

1. Obecní úřad zve občany na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná ve čtvrtek 7. března v 19 hodin v salonku Hospůdky U Čápa. Na programu je rozpočtové opatření.
  2. Hospůdka U Čápa Vás srdečně zve v pátek 8. března na malou oslavu 10. výročí provozování hospůdky a Mezinárodního dne žen. Kromě tradiční nabídky obdrží všichni zdarma drink nebo pivo, slané pohoštění, ženy domácí zákusek a retro překvapení. Zároveň bude všem hostům poskytnuta sleva ve výši 10 %. Hospůdka bude otevřena od 16 hodin, přijďte včas, těšíme se na Vás.
  3. V pátek 8. března Vás dále zveme do kulturního domu na divadelní představení Ať žije Bouchon, které sehraje divadelní soubor VENTYL. Začátek je v 19 hodin, vstupné 100 Kč. Nenechte si ujít bláznivou komedii a přijďte si užít letošní 8. březen.
  4. Kulturní komise pořádá v pátek 19. dubna zájezd do Divadla Jiřího Myrona v Ostravě na divadelní představení Richard III. Cena vstupenky je 440 Kč, doprava 160 Kč. Zájemci se mohou přihlásit na obecním úřadě nebo v hospůdce do pátku 8. března a zároveň uhradit zálohu ve výši vstupenky.
Datum vložení: 4. 3. 2024 14:42
Datum poslední aktualizace: 4. 3. 2024 14:48