Hlášení - pondělí 1. června 2020

Hlášení - pondělí 1. června 2020 1. Připomínáme občanům, že do 31. 5. 2020 byl termín splatnosti poplatků ze psů a za svoz komunálního odpadu. Chcete-li dodržet tento termín, můžete platit hotově na obecním úřadě ještě dnes do 17 hodin.

2. Lhůta ke splatnosti daně z nemovitosti je dnes tj. pondělí 1. června.

3. Veterinární lékař Radek Novotný oznamuje, že bude v sobotu 6. června od 7 do 8 hodin provádět u hasičárny vakcinaci psů. Cena základního očkování proti vzteklině je 120,- Kč, cena rozšířeného očkování proti psince, parvoviróze a dalším chorobám je 370,- Kč. Zároveň bude možné zakoupit tablety na odčervení psů, přípravky proti klíšťatům a blechám a objednat veterinární služby. Prosíme majitele psů, aby si s sebou vzali očkovací průkaz, v případě agresivních psů také košík.

4. Obecní úřad zve občany na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná ve čtvrtek 4. června v 19 hodin ve sportovním areálu. Program - přijetí úvěru a schválení dotace na opravu kulturního domu.

5. Dr. Eva Vitovská nebude v pátek 5. června ordinovat, zástup pouze pro akutní případy u paní doktorky Jitky Novákové. K návštěvě pacienta v ordinaci Dr. Vitovské je stále nutné se objednat.

6. Studénka Drůbež nabízí k prodeji roční kuřice, bílé a bronzové krůty, husy, káčata, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční v úterý 2. června v 9:30 u hasičárny.

Vytvořeno: 1. 6. 2020
Poslední aktualizace: 1. 6. 2020 15:15