Hlášení - pátek 4. března 2022

Hlášení - pátek 4. března 2022 Materiální a potravinová sbírka pro Ukrajinu

Pozvánka na dětský karneval

Hospůdka U Čápa bude v neděli 6. března odpoledne otevřena
  1. Oznamujeme občanům, že Charita Hranice rozšířila sortiment věcí, které můžete darovat do materiální a potravinové sbírky pro Ukrajinu. Stále platí, že věci můžete dovézt přímo do sídla Charity Hranice nebo přinést na Obecní úřad v Ústí v úředních dnech od 8 do 17 hodin, v ostatních dnech od 8 do 12 hodin. Do potravinové sbírky jsou dále vhodné hotová jídla a polotovary, droždí, mouka, pohanka, těstoviny, slunečnicový a řepkový olej a mléčná výživa pro děti, do materiální sbírky je třeba obvazový materiál, lékárničky, čepice, rukavice, termoprádlo, svítilny, baterie a plastové nádobí. Vše najdete na webových stránkách obce Ústí v záložce Aktuality nebo ve vývěsce.
  2. Základní škola a mateřská škola pořádají v neděli 6. března v Kulturním domě v Ústí dětský karneval. Začátek je v 15 hodin. Přijďte se po dlouhé době společně s dětmi pobavit.
  3. Hospůdka U Čápa bude v neděli otevřena od 14 hodin.

Vytvořeno: 4. 3. 2022
Poslední aktualizace: 4. 3. 2022 9:10