Hospůdka U Čápa otevírá své okénko

Hospůdka U Čápa oznamuje všem spoluobčanům a přátelům obce Ústí, že v pátek 30. dubna 2021 otevírá opět svoje okénko v kiosku na hřišti. Otevírací doba bude závislá na počasí a Vašem zájmu. V úterý, ve středu, ve čtvrtek a v pátek bude otevřeno od 15:00 do 20:00 hodin, v sobotu a v neděli bude otevřeno od 13:00 do 20:00 hodin, zavírací den bude pondělí. V případě nepříznivého nebo velmi chladného počasí může být otevírací doba upravena.

V současné době bude otevřeno pouze okénko, tzn. že konzumace nápojů a jídla je možná za dodržení všeobecně známých pravidel.

Tímto si Vás dovolujeme srdečně pozvat do sportovního areálu na čepované pivo, kofolu, birell, víno, alko, nealko, kávu, čaj, grog, pizzu, párky v rohlíku, nanuky, slané i sladké pochutiny.

Těší se na Vás tým Hospůdky U Čápa

Vytvořeno: 30. 4. 2021