Obsah

Den matek v Ústí

Typ: ostatní
v sobotu 8. května 2021

Milé maminky a babičky,

už téměř sto let slavíme v naší zemi svátek matek; svátek, který je krásnou příležitostí poděkovat maminkám a předat jim květiny nebo nejrůznější dárečky. Možná nevíte, že tento svátek se slaví ve světě v různých dnech. U nás se podle amerického vzoru slaví druhou květnovou neděli, což v letošním roce vychází na neděli 9. května.

Určitě ale víte, že v naší obci slavíme svátek matek každoročně v kulturním domě společným posezením při kávě a zákusku a milým vystoupením dětí ze základní a mateřské školy. V loňském roce jsme museli kvůli pandemické situaci tuto tradici přerušit a přijít s jiným způsobem, jak tento svátek oslavit. Vzhledem k tomu, že se podmínky k pořádání společenských akcí do dnešních dnů nezměnily, dovolujeme si Vás pozvat na procházku do našeho sportovního areálu, kde si můžete vyzvednout tradiční dárky – muškát a sladkou pochoutku. Budete-li mít chuť a čas, můžete si v kiosku objednat kávu nebo čaj.

Celá akce se uskuteční v sobotu 8. května od 14 do 18 hodin.

Přijďte, těšíme se na Vás.


Vytvořeno: 30. 4. 2021
Poslední aktualizace: 30. 4. 2021 10:47
Autor: